A kopasz Szoboszlai Dominik 8 éves volt, amikor találkozhatott Cristiano Ronaldóval

Igazi retró fotó került elő Szoboszlai Dominikról 2009-ből. Meglátjuk, hogy a pályán lesz-e lehetőségük szembenézni egymással.

Sajnos a magyar továbbjutás még nincsen meg

Egész Magyarország Angliának szurkolt tegnap este, mivel csupán az ő győzelmük kellett volna ahhoz, hogy hazánk továbbjusson az Eb-n.

Közben büszke játékosaira Gareth Southgate, az angol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, akinek a csapata kedden gól nélküli döntetlent játszott Szlovénia együttesével, és az élen végzett a németországi Európa-bajnokság C csoportjában.

Az angol sajtó közben darabokra szedi az edzőt, mivel két góllal, két döntetlennel, vérszegény játékkal jutottak tovább az angolok. A szakértők is azt mondják, hogy a csapat semmire se lehet büszke, és ilyen teljesítménnyel semmi perc alatt el fognak vérezni a kieséses szakaszban.

Szoboszlai Dominik egyre messzebb van attól, hogy összefusson Cristiano Ronaldo csapatával. De 2009-ben a magyarok csapatkapitánya ott volt a világklasszis közelében. Igazi retró képet mutatunk a galériánkban!

Az első két helyezettek mellett a hatból a négy legjobb harmadik kerül még a nyolcaddöntőbe. A magyarok három ponttal és mínusz hármas (2-5) gólkülönbséggel állnak, és legalább két harmadik helyezettet kell megelőzniük a pontszámukkal, vagy azonos pontszám esetén a gólkülönbségükkel.
Kattints a további képekért!

Nagyon jól tudja Zacher Gábor, hogy mit kell csinálni ilyen esetekben, mivel mentősként futballmérkőzéseken is dolgozik. A szakértő szerint hibázott az orvosi személyzet.

Leadfotó: MTI Fotó – Koszticsák Szilárd

Oldalak

Video Visszatérés a munkába kisgyerek mellől - tippek a szakértőtől
Lifestyle
Köztudott, hogy az úszás számos kedvező hatással jár, azonban néhány esetben kimondottan nem ajánlott, sőt bizonyos betegségek esetén egyes úszásnemek használata egyenesen tilos.
Sztárok
Jessica Albától valamilyen romantikus vígjátékot várt volna az ember, de mégis egy akció-thrillerben tér vissza. Minőségben nem, de nézettségen tarol a magyar Netflixen az alkotás.
Sztárok
Harry herceg elárulta, mikor beszélt utoljára édesanyjával, Dianával, és megosztotta azt is, mit sajnál a legjobban azokból a percekből, amelyek nem sokkal a hercegné tragikus halála előtt zajlottak...