Sztárok

Egy korszak véget ér: ezért vonul vissza a Forma 1-ből Kimi Raikkönen

A Forma-1 egyik legismertebb és legkedveltebb versenyzőjében már tavaly megérlelődött a nehéz döntés, de csak most közölte a nyilvánossággal.

A 41 éves legenda úgy érzi, ideje új dolgokat kipróbálnia

Egyszer minden véget ér, s ezt az örök közhelyet a világ sportrajongói is betéve ismerik már. Tudják: kedvenceik csillogása csak ideig-óráig tart, hiszen ebben a szakmában nincs "nyugdíjas állás". Most a Forma-1 egyik legkedveltebb és legtehetségesebb versenyzője, a finn Kimi Raikkönen jelentette be, hogy befejezi pályafutását. A 41 éves világsztár a közösségi médiában tudatta rajongóival, hogy a szezon végén befejezi a versenyzést . A Forma-1 hivatalos honlapján szintén megjelent egy bejegyzés az Alfa Romeo pilótájának visszavonulásával kapcsolatosan.

"Ennyi volt. Ez lesz az utolsó szezonom a Forma-1 pilótájaként. A döntést nem most hoztam meg, hanem múlt télen. Nem szántam rá magam könnyen, de ezután a szezon után ideje új dolgokat kipróbálnom. Bár a szezonnak még nincs vége, szeretném megköszönni a családomnak, a csapataimnak, mindenkinek, akinek valamilyen módon köze volt a versenyzői pályafutásomhoz, különösen a fantasztikus rajongóimnak, hogy ilyen hosszú ideig velem voltak. Lehet, hogy a Forma-1 számomra véget ért, de még nagyon sok dolog van az életben, melyben szeretnék kiteljesedni. Még találkozunk! Sziasztok! Kimi" - írta az Instagramon a 41 éves pilóta.

Már csak a jelenlegi szezonban láthatjuk Kimi Raikkönent

Fotó: Profimedia - Red Dot

Lapozz, még nincs vége!

Oldalak

Video Erre ügyelj, ha ülőmunkát végzel
Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • captions and subtitles off, selected
      Hirdetés
      Sztárok
      Lifestyle
      A tökéletes végeredmény érdekében csupán egy dolgot kell megtenned panírozás után, mielőtt a hússzeleteket forró olajban kisütnéd.
      Home&Design
      Kylie Jenner legújabb luxusvillája hatalmas visszhangot keltett, de nem mindenki dicséri – sokak szerint az épület inkább egy fényűző elmegyógyintézetre emlékeztet.
      Utazás
      Elképesztő dolognak volt szemtanúja egyik olvasónk kedd éjszaka Nyíregyházán. A tolvajnak gyakorlatilag feltörnie sem kellett az egyik autót, simán bejutott.
      Sztárok
      Az énekesnő és férje teljes egyetértésben nevelik gyermekeiket, így már az első perctől kezdve arra törekedtek, hogy a mozgóképet évekig kizárják az életükből.
      Lifestyle
      Váratlan meglepetésben lesz része az Oroszlánnak este. Napi horoszkóp.
      Sztárok