A legveszélyesebb földsugárzások, melyek árthatnak

A Ley-vonal vagy a Szent György vonal, azaz pozitív földsugárzások mellett számos negatív hatással rendelkező energia is behálózza bolygónkat, s ezek a sugárzások elszívhatják az energiákat és elzárhatják a csakrákat. Most összegyűjtöttük a legveszélyesebb földsugárzásokat!

Vízérsugárzás
A vízérsugárzások esetében megkülönböztetünk egyszeres és többszörös vízereket, melyek a föld alatti vízátszivárgások során jönnek létre. A szintbeli különbségekkel egymást keresztezőket nevezzük többszörös vízereknek. Maga a víz nem sugároz, csak a földsugárzásokat módosítja negatív irányba. A vízerek polaritása eltérő, mivel az egyszeres vízér mindig negatív, a többszörös vízér pedig mindig pozitív polaritású. Az egyszeres vízér gyulladásos, degeneratív elváltozásokat okozhat, míg a többszörös vízér a sejteket túlpörgeti, rosszindulatú daganatok kiváltó oka lehet. A tüdőbetegség, az asztma, az allergia vízérsugárzási probléma is lehet, sőt ezekben a rezgésekben a gombák is jól érzik magukat.

Geopatikus törésvonalak
A Föld állandó feszültség alatt áll és folyamatosan mozog, s ezek az erők még a kontinenseket is eltolják. Ez a tolódás, egymásba ékelődés feszültségeket hoz létre, a feszültség szülte erők pedig fel szeretnének szabadulni. Ha ez sikerül, a Föld megremeg, hullámok keletkeznek s az ilyen folyamatok vezetnek azután az úgynevezett földvetődésekhez és a geológia törésvonalakhoz.
 Előfordulhatnak bennük veszélyes gamma-sugárzások, sőt a nagy mennyiségben felgyülemlett földgáznak vagy kőolajnak is van sugárhatása. Az érctartalmú kőzetek hasonlóképpen energiaforrások. A törésvonalak igen rövid idő alatt jelentős egészségügyi problémákat okozhatnak, leginkább daganatos betegségek kiváltó okai lehetnek.

Hartmann-sávok
A Földet mágneses mezők veszik körül s ezek úgynevezett globális rácsháló formájában alakultak ki, hasonlatosan a szélességi és hosszúsági körökhöz. Az 1940-es években Csalány Ferenc gépészmérnök és dr. Hernádi Mihály orvos, egymástól függetlenül fedezték fel ezt a jelenséget. Mégis
egy harmadik emberről, egy dr. Ernst Hartmann nevű német geo-biológusról nevezték el ezeket az ingersávokat. Magyarországon a Hartmann sávok egymástól való távolsága 1,90-2,50 m. A sávszélesség 25-50 cm, ám egyes tereptárgyak vagy épületek falai befolyásolhatják haladásukat. Gyulladásos betegségeket és degeneratív elváltozásokat okozhatnak attól függően, hogy melyik testrészt érik.

Curry-sugárzás
Nevét felfedezőjéről, az orvosról és kutatóról, dr. Manfred Currytől kapta. Ezek a hálók 3,5 m-es élhosszúságúak, a Hartmann-sugárzással 45°-os szöget zárnak be, s a sávszélesség 50 cm.
A pozitív Curry-mező enyhe energiatöltő tér. A legerősebb a mező szélén lévő 25 cm-es sávok pozitív fele, amelyet tanulótérnek is neveznek. Ha ebben a pozitív részben ülünk, dolgozunk vagy tanulunk, sokkal jobban megy a munka és a tanulás, könnyebben jönnek a gondolatok, nem fáradunk el. A Curry-sugárzás a Hartmann-sugárzáshoz hasonló betegségeket és elváltozásokat okozhat.

Oldalak

Video Nagy 2025-ös szerelmi horoszkóp
Sztárok
Ha te is nézted a Gyilkos elmék című sorozatot, bizonyára emlékszel Emily Prentiss különleges ügynökre. Az őt alakító színésznő, Paget Brewster ma már az ötvenes éveiben jár, és nem egészen úgy néz...
Sztárok
2025 tényleg a változások éve lesz a sussexiek házasságában? Nos, egyesek szerint van egy férfi Meghan múltjában, akin a hercegné még nem biztos, hogy teljesen túltette magát, erre utal az is, hogy...
Egészség
A hozzá hasonló zöldségeknek is van különleges tulajdonsága, de csak ez tartalmaz egy speciális összetevőt, ami alaposan csökkenti a rák kockázatát.
Sztárok
A 35 éves hollywoodi sztár mindig kitesz magáért, ha a vörös szőnyegre lép, ez pedig most sem volt másképp, így nem csoda, hogy minden tekintetet magára vonzott.
Lifestyle
Népszerű programban rejtőzött el az egyik vírus, és sajnos képtelenség eltávolítani, újra kell telepíteni a Windowst miatta.
Egészség
Talán még nem hallottál erről a "trükkről", pedig a szakértők szerint állítólag egy kis só a nyelv alá téve segíthet a jobb alvásban.