David Beckham ismét a H&M tervezője lett

A népszerű fast fashion márka, a H&M a 2015-ös tavaszi szezonban is tervezői sorában állította David Beckhamet. A divatikon az új szezonban a Modern Essentials kollekcióból fogja kiválasztani kedvenc darabjait és még egy meglepetéssel is készül.
Két kollekciónyi David
Ez az újabb együttműködés a David Beckham Bodywear kollekció példátlan sikerének köszönhető, mely szerte a világban lehetővé teszi a férfiak számára, hogy osztozzanak David globálisan is elismert stílusérzékében. A sportoló emellett egy tavaszi alsónemű-kollekciót is kreált a H&M számára, így már nem kell sokat várnunk, hisz mindkét termékcsalád március 5-től lesz kapható az üzletekben, valamint online.
Új és klasszikus
,,Örömmel folytatom és hosszabbítom meg a H&M-mel való együttműködésemet a kedvenc ruhadarabjaimnak a tavaszi Modern Essentials kollekcióból való kiválasztásával. Minden termék egy új, klasszikus ruhadarab, amely remek stílusba hozza a férfiak tavaszi ruhatárát. Marc Forster a kedvenc rendezőim egyike; alig várom, hogy bemutassuk az új H&M-kampányt!" – mondta David Beckham.
Fotó: hmpressrelease.com
Oldalak
