Sztárok

Modernizált remake-et kaphat a Ghost, Demi Moore és Patrick Swayze 33 évvel ezelőtti sikerfilmje

Az 1990-ben bemutatott szerelmi melodrámát ma is megkönnyezi a nézők többsége, így hát jogosan merülhet fel a kérdés: mi szükség egy újrafeldolgozásra? A feladatnak egyébként Channing Tatum veselkedhet neki.

"Valami teljesen mást fogunk csinálni"

Újrafeldolgozást kaphat az 1990-ben készült Ghost: a Demi Moore és Patrick Swayze főszereplésével készült szerelmi melodráma - melyben a férfi főszereplő váratlanul meghal, de a túlvilágról, szellemalakban próbálja meg tovább egyengetni elárvult szerelme életét - remake-jét a hírek szerint Channing Tatum készítheti majd el produkciós cége, a Free Association égisze alatt - szellőztette meg a Vanity Fair, mely interjút készített a 42 éves amerikai filmszínésszel. Tatum elárulta: a projekt egyelőre még igencsak korai fázisban tart, ugyanakkor a film jogait a cég birtokolja, a világsztár pedig kifejezetten azt szeretné, ha egy, az eredeti alkotás értékeit megőrző, de modernizált szellemiségű remake készülne, mely a jelenkorra is reflektálni tudna, s sikeresen kerülné el az 1990-ben készült moziban fellelhető "problémás sztereotípiákat".

"Valami teljesen mást fogunk csinálni. Azt hiszem, néhány dologban változnia kell" - nyilatkozta a remake-kel kapcsolatban Channing Tatum. Az eredeti filmet egyébként 1990 decemberében, tehát 32 évvel ezelőtt mutatták be Magyarországon. A rendezői székben akkor Jerry Zucker ült, a Ghost legendás zenéjét Maurice Jarre szerezte, a színészgárdában pedig Swayze és Moore mellett is olyan illusztris neveket találhatunk, mint például Whoopi Goldberg, aki mellékszerepéért Oscar-díjat is kapott. A Ghost egyébként óriási kasszasikernek bizonyult: mindössze 22-23 millió dollárból forgatták, és ehhez képest 505 milliót hozott a konyhára a stúdiónak. A természetfeletti elemekkel átszőtt szerelmi történet hamar meghódította a világot, és 1990 legjövedelmezőbb mozijává vált.

Január 11-én a The Last of Us rajongói ellepték az Etele Cinemát, ahol több mint 800 ember volt kíváncsi Joel és Ellie kalandjára.

Leadfotó: Facebook/TheOldMovieGuysPage

Oldalak

Video Erre ügyelj, ha ülőmunkát végzel
Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • captions and subtitles off, selected
      Hirdetés
      Sztárok
      Sztárok
      Vilmos herceg és legidősebb fia, György a minap együtt jelentek meg Párizsban egy futballmeccsen, a róluk készült fotók láttán pedig a rajongóknak egyhangú véleményt fogalmaztak meg.
      Fashion&Beauty
      Ha valakitől, akkor Kristen Stewarttól nem ér minket meglepetésként az extravagáns öltözködés, amit a színésznő új filmjének bemutatóján ismét egy következő szintre emelt.
      Lifestyle
      A Vízöntő életében ma drasztikus változások mehetnek végbe. Napi horoszkóp.
      Egészség
      A cukorbetegségnek sok olyan tünete lehet, amit semmisnek tart az ember, de később mégis komoly következményei lehetnek. Az egyik orvos elárulta, mire kell konkrétan figyelni.
      Lifestyle
      A Skorpió vegye észre, hogy valaki titokban nagy odavan érte! Hétvégi szerelmi horoszkóp!
      Utazás
      Idén márciusban több mint 13 ezer új autót helyeztek forgalomba hazánkban. Megmutatjuk, hogy mire kell figyelned, ha új autót szeretnél venni.