Fashion&Beauty

Sztárok, akik szépségkirálynőként kezdték pályafutásukat

Tudtad róluk?

Celebek, akik szépségkirálynőként kezdték

El sem tudod képzelni mi lehet a közös Halle Berry-ben, Jessica Simpsonban vagy Gabriela Spanic-ban? Most eláruljuk, mind a hárman szépségkirálynőként kezdték karrierjüket. Nézd végig válogatásunkat, és megmutatjuk, mi történik, ha a szépség tehetséggel párosul.

Halle Berry

Az Oscar-, Emmy- és Golden Globe-díjas Halle Berry színészi karrierje előtt számos szépségversenyen vett részt. 1985-ben, 17 évesen megnyerte a Miss Tini Amerika versenyt, majd 1986-ban Miss Ohióként a Miss USA Worldöt. Ő az első afrikai származású színésznő, aki a legjobb színésznő kategóriában Oscar-díjat nyert. A legjobban fizetett hollywoodi sztárok egyike, aki olyan nagy sikerű filmekben, mint az X-men sorozatok, Ghotika vagy a Macskanő csillogtatta meg tehetségét. Egy biztos, az egykori Bond lány hollywoodi csillaga nem áldozik le egyhamar.

Miss Ohio

Dögösebb, mint valaha

Dakota Fanning

A Twilight sagából Janeként ismert Dakota Fanninget 2009-ben és 2010-ben is bálkirálynővé koronázták a Homecoming ünnepségek keretében az észak- hollywoodi Campbell Hall Episcopal Középiskolában. Dakota fiatal kora ellenére már olyan sikeres filmekben szerepelt, mint A tűzben edzett férfi, a Világok harca, a Malac a pácban, a Nagydumás kiscsajok vagy A méhek titkos élete. Színészi karrierje töretlenül ível fölfelé, 2016 októberében az Ocean’s Eight stábjához csatlakozott, aminek a bemutatója 2018-ban várható.

Eva Longoria

Az ismert Született feleség, Eva Longoria a texasi Corpus Christi nevű városban 1998-ban 18 évesen nyerte meg a helyi szépségversenyt. A gyönyörű színésznő filmes karrierje mellett a divatiparban is komoly sikereket ért el. 2007-ben reklámarca volt a Bebe Sportnak, emellett szerződést kapott a L'Oreal, a Hanes és a New York & Co-tól. A szépségipar mellett a Magnum jégkrémekhez és a Heineken italmárkához is az arcát adta. Evát a különböző divatmagazinok többször is a legszexibb nővé választották.

Lapozz, cikkünk folytatódik!

Fotók: Instagram

Oldalak

Video Erre ügyelj, ha ülőmunkát végzel
Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration 0:00
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • captions and subtitles off, selected
      Hirdetés
      Fashion&Beauty
      Lifestyle
      Mi a közös ezekben az emberekben? Hogy veszélyben voltak, de egy láthatatlan hang a segítségükre sietett. Talán egy angyal, egy szellem vagy a tudatalattijuk volt?
      Fashion&Beauty
      Ez az új hajszín trend nemcsak elegáns és időtlen, de szinte magától gondoskodik a tökéletes megjelenésről!
      Lifestyle
      Sztárok
      Sofía Vergara elkápráztatja a rajongókat nyári fotójával, miközben új bőrápoló márkáját népszerűsíti.
      Sztárok
      „Mr Sheffield” néven ismerte meg a világ „A dadus” című sorozat sztárját. De mi lett vele azóta?
      Home&Design
      Ha valamikor, most aztán igazán fontos a fenntarthatóság, így jobban tesszük, ha kétszer meggondoljuk, tényleg a kukában van-e a helye használt dolgainknak.