Ha ezen a helyen tilosban parkolsz, akkor lyukas gumikra térhetsz vissza

A tilosban parkolást sok szankcióval büntetik, de az már sokak szerint is átlép egy határt, ha kilyukad az autó gumija emiatt.
Ez az eddigi legkeményebb büntetés
Eljutottunk arra a pontra, hogy sokkal több az autó, mint a szabályosan használható parkolóhely Magyarországon. Ez nemcsak Budapestre, de szinte minden nagyvárosra igaz lett.
Hazánkban a tilosban parkolásért járó büntetések szigorúak és többféle formában találkozhatunk velük. A leggyakoribb a kis csekkecske a szélvédőnkön, vagyis a pénzbüntetés. Ha rossz helyen parkolunk, akkor akár jöhet a kerékbilincs, de még a járművet is elszállíthatják a legrosszabb esetben.
A legkeményebb szankció azonban tényleg az lenne, ha kilyukadna a gumink a tilosban parkolás miatt. A galériánkban megmutatjuk, hol kezdett el ez terjedni!