Julia Roberts ezért akarja tönkre tenni testvére esküvőjét

A „Pretty Woman”-ből ismert mindig mosolygós színésznő most kimutatja foga fehérjét. Julia Roberts bebizonyítja, hogy gonosz is tud lenni, azonban elég szomorú, hogy húga látja ennek a kárát.

Julianne Potter visszatér

Mindenki emlékszik a színésznő 1997-es mozifilmjére - Álljon meg a nászmenet! -, melyben Julianne Potterként mindent megtett annak érdekében, hogy elűzze legjobb barátjának a szerelmét. Julia Roberts akkor csupán a filmvásznon játszotta el a manipulatív és gonosz nőt, de most valójában tönkre akar tenni egy esküvőt.

Tetszik az oldal?
Nyomj itt egy nagy
Tetszik-et és gyere
máskor is!

A színésznő azonban nem azért szeretné meghiúsítani a fiatal pár terveit, hogy megszerezze a vőlegényt, hanem épp ellenkezőleg, hogy elüldözze. Pontosabban féltestvére, Nancy Motes pasiját, John Dilbeck-et nem bírja elviselni.

Míg unokahúga – Emma Roberts – barátaiért rajong Julia, addig testvére választottját ki nem állhatja. „Julia nem tartja sokra Nancy jövendőbelijét” – olvasható a „The National Enquirer”-ben. Az információkat egy bennfentes szolgáltatta az újságnak, aki továbbá elárulta, hogy Julia nem akar pénzt költeni egy koszorúslányruhára, ugyanis pénzkidobásnak tartja. „Meg van arról győződve, hogy csupán ki akarja fosztani Nancy-t, akinek alapból nincs sok pénze.”

Tény, hogy az effajta gyanúsítgatásoknak mindig van valamennyi valóságalapjuk, de ettől függetlenül nem fogja tudni megakadályozni a nászt, így meg kellene jelennie a ceremónián: „Julia nem fog részt venni az esküvőn, mert aggódik, hogy Nancy csupán még több pénz akar róla leakasztani.”

Ezek azért elég komoly vádak! Úgy tűnik, hogy ez nem lesz egy örömteli nap.
Fotók: chatterbusy.blogspot.com; movies.io

Oldalak

Video Nagy 2025-ös szerelmi horoszkóp
Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • captions and subtitles off, selected
      Hirdetés
      Fashion&Beauty
      Meghan Markle minden megjelenésével inspirál, most azonban nem a rajta látott outfit érdemel bemutatást, hanem klasszikus, elegáns manikűrje, amely minden stílushoz jól passzol.
      Lifestyle
      A Nyilas csak figyeljen, mert ez a nap rengeteg lehetőséget hoz neki. Napi horoszkóp.
      Lifestyle
      Ha szeretnéd, hogy otthonodba kizárólag pozitív energiák áramoljanak, akkor ezt a hihetetlen erejű tárgyat mindenképp szerezd be.
      Egészség
      A Forma-1 négyszeres világbajnoka, Max Verstappen természetesen sportolóként nagyon odafigyel az étkezésre, főleg egy versenynapon, ami alaposan megterheli a szervezetét.
      Utazás
      Egy igazán különleges KRESZ-táblát kezdtek el bevezetni Európában. Az a különlegessége, hogy az autós akár figyelmen kívül is hagyhatja a jelzést.
      Utazás
      Alaposan a pénztárcánk mélyére kell nyúlni, ha az alábbi úti célok egyikére utaznánk 2025-ben.