"Üldöznek, mert túl szép vagyok" - kétes indoklással raktak ki egy modellt a bérelt lakásából
![](https://www.femcafe.hu/sites/default/files/styles/story_hero/public/images2021/cikkek/playmate_brazil_instagram.jpg?itok=t-oPW_XX)
Suzy Cortez szerint a szépsége miatt hátrányos megkülönböztetésben részesült, miután kirakták az Airbnb lakásból, amit bérelt.
"Jó csaj fóbia"
A 31 éves brazil Playboy-modell épp a szüleihez ment látogatóba, ezért az Airbnb oldalán bérelt magának egy lakást. A modell szerint a házigazda "jó csaj fóbiában" szenved és olyan dolgot tett meg vele, ami diszkriminációnak minősül, azaz kitette a lakásból.
Cortez állítása szerint forintba átszámolva több mint 300 ezret fizetett a São Pauló-i lakásért, ahol kevesebb mint két napot tölthetett, mielőtt a házigazda szemeteszsákokba pakolta volna a cuccait, ezzel finoman jelezve, hogy nem szeretné, ha a nő több napot az ingatlanban töltene.
A fiatal nő azt mondta, be fogja perelni az Airbnb-t, de ezzel kapcsolatban még nem tett lépéseket. "Ez a legnagyobb előítélet, amit valaha átéltem. Zavarban vagyok és lelkileg is megrázott a dolog. A szüleimet meglátogató utazás horrorfilmmé változott" – mondta a modell, aki szerint az esetnek semmi előjele nem volt azon kívül, hogy a főbérlő panaszt tett a nő ruháira, azon belül is az edzéshez viselt leggingsére.
Lapozz!