Lifestyle

Ezért vágták ki Donald Trumpot a Reszkessetek, betörők! 2-ből

A különös eset Kanadában történt.

Rossz gépre száll fel

Donald Trump amerikai elnök karácsonykor arról beszélt, hogy óriási megtiszteltetést jelentett számára szerepelni a Reszkessetek, betörők! című örökbecsű filmklasszikus második epizódjában. Az Elveszve New Yorkban alcímet viselő fejezet 1992-ben készült, és gyakorlatilag az első rész remake-je, azzal a különbséggel, hogy a főszereplő, Kevin (Macaulay Culkin) ezúttal másképp marad le az ünnepi szezon obligát családi vakációjáról: most nem otthon marad, hanem rossz gépre száll fel, és a Nagy Almában köt ki. Trump abban a jelenetben szerepel, amikor Kevin betéved a Plaza Hotelbe. Egy kabátos-nyakkendős úrtól kér útbaigazítást: a hotel recepcióját keresi. A férfi nem más, mint a jelenlegi amerikai elnök, Donald Trump.

Lapozz tovább, cikkünk folytatódik!

Oldalak

Lifestyle
Egészség
Ha te sem szeretnéd, hogy kialakuljon nálad a demencia, mindenképp megéri beépíteni a reggeli rutinodba ezt az apró szokást, amiről sokan nem is tudják, milyen hihetetlen egészségügyi előnyökkel jár.
Sztárok
Palácsik-Ráthonyi Tímea az utóbbi években rengeteg küzdelmen és szenvedésen ment át, hogy teherbe essen, s bár sokáig nem járt sikerrel, végre számára is megadatott a gyermekáldás.
Sztárok
A walesi herceg egyik korábbi tanácsadója és közeli bizalmasa, Jason Knauf nemrég interjút adott, melynek során eddig sosem hallott részleteket árult el Vilmos és Katalin magánéletéről.
Sztárok
Maga Vilmos herceg bizalmasa beszélt arról, mi a véleménye a hercegnének a trónörökös arcszőrzetéről, ami bizony pár hónappal ezelőtt felkavarta az állóvizet a királyi család rajongói körében.
Lifestyle
A gyermekek rajzain, mesekönyvek lapjain és kerti séták során is gyakran felbukkan egy apró, piros pettyes kis lény, amelyhez rengeteg pozitív jelentést társítunk. A szerencse jelképeként tartják...
Lifestyle
Vannak olyan fák, amelyek, bár első pillantásra ártalmatlannak tűnnek, valójában komoly veszélyt hordoznak magukban, és akár az otthonunkat, az egészségünket vagy akár az életünket is fenyegethetik.