Dögösen flanelingben is!
![](https://www.femcafe.hu/sites/default/files/styles/story_hero/public/default_images/image_not_found.jpg?itok=cxG_mT8U)
Ha ősz, akkor flaneling! Minden szezonban van néhány olyan ruhadarab, amit kötelező beszerezni. Az átmeneti időszakban ezek közé tartozik a különleges kockákkal díszített felső is, ami trükkösen kombinálva igazán dögösen nézhet ki!
Kösd a derekadra!
Szeptember első napjaiban még jó, ha kéznél van egy meleg flaneling. Nem kötelező egyből magunkra kapni, más módon is belecsempészhetjük az outfitekbe. Tavaly óta roppant népszerűnek számít az a megoldás, amikor a derékrésznél, a két ingujjat csomóra kötik. A fekete szetteket élénk színű darabokkal tehetjük még izgalmasabbá, míg a bájos ruhákhoz jobban illenek a semleges árnyalatú változatok.