5 szuper program szentestére
![](https://www.femcafe.hu/sites/default/files/styles/story_hero/public/default_images/image_not_found.jpg?itok=cxG_mT8U)
Szenteste, amikor együtt a család, minden lehetőség adott, hogy valami jó programmal üssétek el az időt. Íme néhány tipp, hogy semmiképp se unatkozzatok!
Társasjáték mindenkinek
Gyakorlatilag mindegy, milyen játékot választotok, valószínűleg kicsik és nagyok egyaránt élvezni fogják. A lehetőségek tárháza szinte végtelen, lehet rajzolni és mutogatni, egymáson átmászni, de ha a család inkább kártyás, idejében gyakoroljad be a pókerarcodat. És hogy ki nevet a végén? Az már csak rajtatok múlik.
Kreatívkodj mézeskaláccsal
Mézeskalácsot sütni nem csak azért jó móka, mert nem lehet belőle keveset csinálni, hanem azért is, mert ha valami igazán karácsonyi hangulatba hoz, az az illata. Jöhet a személyre szóló klasszikus szivecske, a karácsonyfa, a csillag és bármi, ami eszetekbe jut. Ha pedig inkább a díszítésért vagy oda, akkor itt egy egyszerű recept, hogy minél hamarabb a cukormázhoz érjetek.
Reszkessetek, betörők!
A filmnézés mindig jó program és ha nem is a fent említett remekműre vágytok, biztosan találtok olyat, amit szívesen megnéz a család. Jöhet a mese, a romantikus, a karácsonyi és bármi, amihez kedvetek van.
Fotók: familyfirst.com, talkandroid.com, life.time.com