Három film, amely garantáltan segít felpezsdíteni a párkapcsolatot

A közös filmnézés az egyik legjobb romantikus program. Ezt a három, erotikától túlfűtött filmet mindenképp a párunkkal érdemes megnézni – garantáltan felpezsdíti az éjszakát.
Tágra zárt szemek – Stanley Kubrick
Stanley Kubrick ikonikus thrillerjének forgatása idején Nicole Kidman és Tom Cruise még a való életben is egy párt alkottak, noha ekkoriban már minden bizonnyal kapcsolatuk a végét járta. Persze a filmnéző mit sem érzékel a páros vívódásaiból, hiszen a filmből olyan szexuális túlfűtöttség árad, amelyet bármely – a szó szoros értelemben vett – erotikus film készítői megirigyelhetnének.
A filmbéli házaspár a New York-i felső tízezer fényűző mindennapjait éli, látszólag ők az igazi álompár – minden mozdulatukból, mondatukból árad a vonzalom és a szexualitás. Persze a cselekmény előrehaladtával fény derül a felszín alatti feszültségekre. Ezt a filmet szinte kötelező egy szenvedélyes összebújással zárni.
Fotó: pinterest
Oldalak
A javasolt szűrőprogram ide kattintva elérhető.

This is a modal window.