Utazás

Ítéletidő söpri el a fojtogató kánikulát: akkor jársz a legrosszabbul, ha az országnak ebben a régiójában laksz

A Dunától keletre mindenhova, a Dél-Dunántúlra másodfokú, a Nyugat- és Közép-Dunántúlra elsőfokú figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat az ítéletidő miatt.

Eddig tartott a forróság

Véget ér az elviselhetetlen kánikula, kedden megérkezik a várva várt hidegfront. A Dunától keletre mindenhova, a Dél-Dunántúlra másodfokú, a Nyugat- és Közép-Dunántúlra elsőfokú figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat az ítéletidő miatt. Lapozz, galériánkban megmutatjuk, milyen időjárás is vár ránk a hét második napján!

Ma erőteljes gomolyfelhő-képződés és sok magasszintű felhőzet mellett több-kevesebb napsütésre számíthatunk. Összességében több helyen valószínű zápor, zivatar, néhol heves zivatar is lehet felhőszakadással, jégesővel és viharos széllökésekkel - írja az OMSZ.
Kattints a további képekért!

Leadfotó: 123rf

Oldalak

Video Ha ezt csinálja a mobilod, éppen most lopják az adataidat
Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time -:-
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • captions and subtitles off, selected
      Hirdetés
      Utazás
      Sztárok
      Ferenc pápa húsvéthétfőn bekövetkezett halála az egész világot megrendítette. Még bőven a gyász időszakában vagyunk, de máris elkezdődtek a néhai egyházfő lehetséges utódjáról szóló találgatások.
      Egészség
      Van egy olyan vegyület, amely több mosószerben is megtalálható, azonban sok gyártó mégsem tünteti fel a címkén, mivel nem egy hozzáadott összetevőről van szó, hanem melléktermékről.
      Lifestyle
      Noha legtöbbször teljességgel ártalmatlanok, a pókok már viszolyogtató külsejükkel is félelmet ébreszthetnek az emberben. Felsorakoztatjuk a legtutibb praktikákat, melyek biztosan megszabadítanak a...
      Fashion&Beauty
      Úgy tűnik, Katalin hercegné nem csupán az átlagemberek öltözködésére van hatással, hanem Kamilláéra is, a királyné ugyanis tőle csent el ötletet.
      Sztárok
      Várkonyi Andrea és Bochkor Gábor egyetlen lánya, Nóra 2007-ben látta meg a napvilágot. A két híresség gyermeke a napokban cseperedett felnőtté.
      Lifestyle
      Egy bizonyos típusú ablak sokkal nagyobb eséllyel idéz elő penészesedést, kellemetlen szagokat és akár súlyos egészségügyi gondokat is, ha nem figyelünk oda időben.