Home&Design

Családjával festői szépségű szigetre költözött Horváth Éva: végre megmutatta egzotikus álomotthonát

A hajdani szépségkirálynő nemrégiben - számos más hazai híresség példáját követve - YouTube-csatornát indított. Egyik friss videójában részletesen bemutatja új, egzotikus környezetben található luxusotthonát, melynek látványa mindenki vérét felpezsdíti ezekben a szeszélyes februári napokban.

Irigylésre méltó luxus

Horváth Éva, a 43 esztendős magyar modell nemrégiben Bali szigetére költözött családjával, s az egykori szépségkirálynő most végre azt is megmutatta, hogyan fest egzotikus környezetben található álomotthonuk. A celebritás - számos más magyar hírességhez hasonlóan - úgy döntött, saját YouTube-csatornát indít, s egyik friss videójában kellő részletességgel mutatja meg, milyen körülmények között is élik mindennapjaikat a családjával.

A mesébe illő ingatlan előterében például egy halastó is látható, ami azért áll különösen közel Horváth Éváék szívéhez, mert van benne egy teknős is, mely a modell kisfiának, Kristófnak a kedvenc állata. A házban található egy külön moziszoba is, kivevítővel és egy gigantikus mozivászonnal is, melyben a szépségkirálynő és családja állítólag még sosem nézett filmet, ám ami késik, nem múlik. Horváth Éva a ház hatalmas étkezőjét és a konyhát is megmutatta, s természetesen e helyiségek is lélegzetelállító látványt nyújtanak.

Lapozz, cikkünk folytatódik!

Oldalak

Video Élénk színek, merész minták: Íme a 2025-ös divattrendek
Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time -:-
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • captions and subtitles off, selected
      Hirdetés
      Home&Design
      Sztárok
      A Bűbájos boszorkák egyik imádott karaktere volt Piper Halliweell, akit az elbűvölő Holly MarieCombs keltett életre a valóságban; vajon hogyan fest napjainkban a színésznő, és mi történt vele az...
      Sztárok
      Rachel Weiszt látva nem csoda, hogy egy olyan világhírű színész is beleszeretett, mint amilyen Daniel Craig.
      Lifestyle
      Közeledik a húsvét, és sokan döntenek úgy, hogy előre megveszik a sonkát. Van néhány dolog, amire alaposan figyelned kell a vásárlásnál.
      Lifestyle
      Ha repülővel utazol, fontos a kényelem, így a megfelelő viselet. A stewardess most elárulta, miért rossz ötlet pólóban repülni.
      Home&Design
      Egy friss elemzés szerint van egy szó, amely bizonyítottan nagyobb érdeklődést kelt – és akár 4%-kal is megdobhatja az ingatlan értékét. Vajon te is jól használod ezt a trükköt?
      Sztárok
      III. Károly király és Kamilla királyné a világ legkülönlegesebb fogásait fogyaszthatják nap mint nap, ők mégis egy roppant egyszerű, pillanatok alatt elkészíthető eledelért rajonganak.