Egészség

Müller Cecília: A járványgörbe változik, kevesebb az új fertőzött

Az országos tisztifőorvos az elmúlt időszak adatait elemezte.

Kevesebb az új beteg

Müller Cecília országos tisztifőorvos az operatív törzs szerdai online sajtótájékoztatóján áttekintette a koronavírus-járvány múlt heti fertőzöttségi adatait, és közölte, hogy változóban van a járványgörbe, ugyanis az azt megelőző hetihez képest szemmel láthatóan kevesebb új koronavírusos beteget diagnosztizáltak. Számszerűsítve mindez azt jelenti, hogy a 46. héthez képest a 47. héten 7 százalékkal kevesebb új pozitív esetet regisztráltak, ez pedig összesen 2177 ember. Müller Cecília hozzátette, hogy a betegek életkor szerinti megoszlása lényegében nem változott.

Bár a járványgörbe változik, a koronavírus még mindig óriási fenyegetést jelent hazánkban

Lapozz, cikkünk folytatódik!

Oldalak

Video Élénk színek, merész minták: Íme a 2025-ös divattrendek
Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time -:-
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • captions and subtitles off, selected
      Hirdetés
      Egészség
      Fashion&Beauty
      A szépségipar világában a trendek folyamatosan fejlődnek és változnak, újabb és újabb technikák jelennek meg, amelyekkel kreatívan kifejezhetjük magunkat. Az egyik legújabb trend, amely az utóbbi...
      Sztárok
      A kereskedelmi csatornák indulásával ismerték meg a magyarok: tíz éven át milliókat varázsolt el a képernyőn. Te tudod, ki ő?
      Lifestyle
      A Skorpió kifejezetten azt érezheti, hogy az univerzum a kedvére tesz. Napi horoszkóp.
      Fashion&Beauty
      Nem kell kimosni a hajból, gyors megoldást kínál azonnali eredménnyel, és még az ára is megfizethető: ez a száraz sampon rövid jellemzése. Szuper hatást tulajdonítanak neki, de vajon mit mondanának...
      Sztárok
      1985-ben a világ megismerhetett öt nagyon különböző hátterű tinédzsert, akik szombati büntetésüket töltötték összezárva iskolájuk könyvtárában.
      Lifestyle
      Néhány friss kutatásból kiderült, hogyan sikerült előállítani a legendás „egyiptomi kéket”, ami a legritkább, ugyanakkor legkeresettebb szín volt az ókori világban.