Sztárok

Bezár Gór Nagy Mária színitanodája

Fájdalmas elhatározásra jutott a színésznő.

Egyre kevesebb a tehetség

Gór Nagy Mária megdöbbentő, fájdalmas, ám úgy tűnik, szükségszerű elhatározásra jutott: harmincöt év után bezárja kapuit a 72 éves színésznő legendás színitanodája, mely az elmúlt évtizedekben számos tehetséges, szárnyait bontogató fiatal számára biztosított értékes tapasztalatszerzésre alkalmas műhelymunkát. Váratlannak tűnik a bejelentés, ám Gór Nagy Mária nem azért határozott így, mert megcsappant volna a munkakedve vagy esetleg más elfoglaltságai túlzottan lekötnék az energiáit. A drámai döntés hátterében sokkal prózaibb okok állnak. A sztár arról számolt be, hogy az elmúlt időszakban jelentősen visszaesett a nála tanulni vágyó, ígéretes tehetségű fiatalok száma, így a patinás intézmény végül nem anyagi okokból vagy egyéb logisztikai problémákból kifolyólag, hanem érdeklődés hiányában szűnik meg.

Lapozz tovább, cikkünk folytatódik!

Oldalak

Video Ha ezt csinálja a mobilod, éppen most lopják az adataidat
Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • captions and subtitles off, selected
      Hirdetés
      Sztárok
      Sztárok
      Még a kezét is megkérte egy bizonyos nőnek annak idején Ferenc pápa, annyira szerelmes volt, ám házasság végül nem lett a dologból, ugyanis a lány visszautasította a fiatal férfi közeledését.
      Sztárok
      Innentől Galambos Lajos, vagyis Lagzi Lajcsi teljesen szabad ember, mivel levették húsvétkor a lábáról a nyomkövetőt.
      Lifestyle
      Magyarországon is egyre többen vannak azok, akik belemennek ebbe, és aláírják. Azonban nem számítanak arra, hogy közben minden pénzük elúszhat.
      Lifestyle
      Egy bizonyos rákkeltő vegyület termelődhet egy népszerű, a magyarok körében igencsak kedvelt ételben, ha újramelegítjük a mikróban, így nem árt az óvatosság.
      Lifestyle
      A kormány döntést hoz arról, hogy Ferenc pápa temetésének napját nemzeti gyásznappá nyilvánítja – közölte a pápa halálhíre kapcsán Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes hétfőn.
      Sztárok
      A többéves megállapodás részeként áprilistól sorozatok és filmek erőteljes csomagja érkezik az RTL-re. A TV2 a Reszkessetek betörők jogait is elvesztette.