Utazás

Hidegfronttal búcsúzik az április, csak hétvégén süt majd ki a nap

Folytatódik a meteorológiai hullámvasút.

Tartós lehűlés?

Video Itt a nagy 2026-os szerelmi horoszkóp: érzelmi áttörések éve jön

Ahogy arról még pénteken beszámoltunk, hétvégén újabb hidegfront érte el hazánk területét. A lehűlés számottevő csapadékot nem hozott, viszont többfelé lehetett kisebb-nagyobb por- és homokviharra, továbbá helyenként viharossá fokozódó szélre számítani. Most pedig megmutatjuk, mi vár ránk ezen a héten. Az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzése szerint ma délelőtt elsősorban a nyugati országrészben lesz több a felhőzet, másutt sok napsütésre számíthatunk, de a délutáni órákban már keletebbre is megnövekszik a gomoly-, illetve fátyolfelhőzet. Délutántól nyugat felől elszórtan valószínű zápor, zivatar. Éjfélig nagyjából a Duna vonaláig juthat el a csapadékzóna. A délies szelet főként a nyugati tájakon élénk lökések kísérik. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 1 és 10 fok között alakul, a nyugati területeken számíthatunk a magasabb értékekre. A fagyzugos tájakon gyenge fagy továbbra is előfordulhat. A legmagasabb nappali hőmérséklet 19 és 25 fok között valószínű.

Lapozz tovább, cikkünk folytatódik!

Oldalak

Utazás
Sztárok
Február 16-tól vadonatúj részekkel érkezik a Séfek Séfe 7. szériája Ördög Nóra műsorvezetésével.
Lifestyle
Valamiről le kell mondania a Halaknak. Napi horoszkóp.
Sztárok
Meghan Markle nemrég férjével, Harry herceggel együtt dolgoztak egy filmen, melynek stábtagjai, illetve egyes szereplői kendőzetlen vallomást tettek a hercegnéről.
Egészség
Természetesen nem nekünk kell a hősnek lenni, de rengeteget tehetünk azért, hogy az illető ne haljon meg, amíg odaér a segítség.
Utazás
Előfordul, hogy ha hosszú időre hagyja ott valaki az autóját, az ponyvát tesz rá.
Fashion&Beauty
Nincs olyan ruhadarab, amit ne fogadnánk el kitörő örömmel Dua Lipa gardróbjából, az általa nemrég viselt egyik kabátjáért pedig szó szerint élünk-halunk.