Ezért válassz egyedi bőröndöt, ha repülőgépre ülsz - Órákig keresgélték csomagjaikat a brit olimpikonok
![](https://www.femcafe.hu/sites/default/files/styles/story_hero/public/default_images/image_not_found.jpg?itok=cxG_mT8U)
Nem számítottak rá a brit olimpikonok, hogy hazatérve, leszállva a repülőgépről még egy újabb próbatétel vár rájuk: meg kell ismerniük a bőröndjüket több tíz ugyanolyan közül.
Poénnak fogták fel
Az egyforma "Great Britain" feliratú, piros táskák a londoni Heathrow repülőtéren sorakoztak, hogy elvigye őket a gazdájuk. Végül hosszabb-rövidebb keresgélés után mindenki megtalálta a sajátját, az olimpikonok pedig a bosszúság helyett inkább jól szórakoztak, néhányan még képeket is feltöltöttek a kalandról az Instagramra, "nem látta valaki a piros bőröndömet?" vagy "enyém a piros!" kommentekkel együtt.