Tóth Andi üzent az őt bírálóknak: „Foglalkozzon mindenki saját magával!” - Interjú

Igazi sztárparádé volt a 2024-es Glamour Women of the Year díjátadó gálán, ahonnan Tóth Andi sem hiányozhatott; a fiatal tehetség a Femcafe-nak adott interjújában fél éve debütált ruhamárkájáról beszélt, illetve üzent azoknak is, akik még mindig a külseje miatt bírálják.
Őszinte véleményt fogalmazott meg
Tóth Andi az egyik legsokoldalúbb hazai híresség, akit több szempontból is nagy tehetséggel áldott meg a sors, hiszen elképesztő énekhangja van, közel áll hozzá a színészet, ráadásul a parketten is úgy mozog, akár a legprofibb versenytáncosok. Szókimondó, őszinte jelleme miatt azonban megosztó személyiségnek számít: sokan pont azért rajonganak érte, mert kiáll a véleménye mellett, és mindig önmagát adja, míg vannak, akik éppen emiatt nem tudnak vele azonosulni, s mindezt olykor bántó formában adják a tudtára. Andit azonban nem tántorítják el a negatív megnyilvánulások attól, hogy kifejezésre juttassa kreativitását: a közelmúltban úgy döntött, parkolópályára teszi az énekesi karrierjét, helyette azonban új platformon kezdte bontogatni a szárnyait, s fél évvel ezelőtt újtára indította saját ruhamárkáját Backoff néven, melynek darabjai hűen tükrözik vagány, lezser stílusát. A híresség a tőle megszokott módon ezúttal is egy menő szerelés mellett tette le a voksát az idei Glamour-gála apropóján, ahol lehetőségünk nyílt beszélgetni vele; kérdeztük őt a brandjéről, valamint arról is, hogy egyeseknél még mindig téma a megjelenése, s mind a mai napig kapja a kéretlen kritikákat a külsejét illetően – ő pedig nem akármilyen üzenetet fogalmazott meg az őt bírálóknak.
„Ez azért rossz, mert egyébként sajnos nemcsak velem történik ez, hanem minden nővel, tehát én ilyenkor már nemcsak a saját fájdalmamat, hanem az összes nőnek a fájdalmát átérzem” – fogalmazott többek között.
A teljes interjút az alábbi videóban hallgathatod meg:
Közös interjút adott Kulcsár Edina és G.w.M: második gyermekük érkezéséről mesélt a sztárpár - Videó
Szerdán rendezték meg az idei GLAMOUR Women of the Year díjátadó gálát, melynek ezúttal a Várkert Bazár adott otthont. Az este folyamán rengeteg hazai híresség érkezett a helyszínre, köztük Kulcsár Edina és férje, G.w.M, polgári nevén Varga Márk, akik többek között második gyermekük érkezéséről meséltek.
Leadfotó: TV2
Oldalak

This is a modal window.