Koncerten gyilkolták meg a nyolcszoros világbajnok sportolót – mindenki sokkot kapott

A sztársportoló mindössze 33 éves volt.

Gyászol a sportvilág

A brazilok nyolcszoros világbajnok Jiu-Jitsu sztárját, Leandro Lót életét vesztette, miután egy koncerten fejbe lőtték – írta meg az Origo.

A brazíliai Sao Paulóban vasárnap egy koncerten támadt konfliktusa a sportolónak egy férfival, aki Lo társaságát fenyegette egy üveggel, majd ezt követően a világbajnok ártalmatlanná tette a férfit és arra kérte, távozzon. Mint kiderült, a sportoló támadója egy szolgálaton kívüli rendőr volt és miután Lo hátat fordított neki, a rendőr fejbe lőtte őt.

Halála az egész sportvilágot sokkolta, nem is csoda, mivel 2012 óta nyolc világbajnokságot nyert feketeövesként a brazil jiu-jitsus – írta meg a lap.

Még mindig kómában van a világhírű színésznő, miután ámokfutásba kezdett Los Angeles utcáin.

Leadfotó:

Oldalak

Sztárok
Bill Pullman játszotta az amerikai elnököt az 1996-os A függetlenség napja című filmben, az azóta eltelt évtizedekben pedig ő maga igencsak sokat változott.
Fashion&Beauty
A 2025-ös Screen Actors Guild díjátadó gáláján szebbnél szebb ruhákban pompáztak a világsztárok, azonban tagadhatatlan, hogy az egyik legcsodásabban az 59 éves Brooke Shields nézett ki.
Lifestyle
A Halakat rendesen meglepi egy váratlan vallomás. Napi horoszkóp.
Egészség
A tudósok Kínában bukkantak rá a legújabb koronavírusra a denevérekben. Nagy kérdés, hogy a HKU5–CoV–2 okozhat-e világjárványt.
Fashion&Beauty
Ebben a szezonban néhány retró stílus is visszaköszön, de a hagyományos, minimalista trendek is kiemelt figyelmet kapnak, a kettő ötvözésével pedig újszerű és trendi megjelenést kölcsönözhetsz...
Sztárok
Eljöhet az a pillanat, amikor Szoboszlai Dominik történelmet ír, és ez lehet a szemünk előtt fog zajlani.