Elvágta az ujját, így derült ki, hogy harmadik stádiumú veserákja van

Az 54 éves Jennifer Vaughan egy nap hátfájást és izzadást kezdett tapasztalni, de azt hitte, hogy ezek csak a menopauza tünetei. Az egykori tanárnő ezért nem aggódott, és folytatta az életét a megszokott kerékvágásban, mígnem egy szerencsés véletlen végül megmentette az életét.
Ennek köszönheti az életét
Jennifer 2017 októberében éppen csirkét vágott a vacsorához, amikor a keze megcsúszott, és elvágta a jobb mutatóujját. Csúnya vágás volt, de nem igényelt azonnali orvosi ellátást, viszont még aznap elment a háziorvosához, hogy megfelelően bekössék neki.
Egy héttel később elszíneződést vett észre a tenyere felső részén, a megvágott ujja alatt. A háziorvosa két antibiotikumot írt fel, és vérvizsgálatot csinált neki, amely szokatlanul alacsony fehérvérsejtszámot mutatott, ezért Jennifert a helyi kórházba utalták.
Lapozz!
Oldalak
