Lifestyle

Senki sem tudja megoldani ezt a cseles képrejtvényt, akinek nincs 140-es IQ-ja - neked sikerül?

Egy fokkal könnyebb dolgod lesz, ha rendszeresen figyelemmel kíséred képjáték-szériánkat.

Variáció egy képrejtvényre

Ha még emlékszel, a múlt hét során egy olyan képjátékkal próbáltuk meg megdolgoztatni kicsit az agytekervényeidet, melyen három almát kellett megtalálnod a zavarba ejtően nagy madárseregben. Az agyafúrt képrejtvények avatott mestere, Dudolf (alias Dudás Gergely) úgy gondolta, kellőképpen szövevényes és izgalmas ez a típusú fejtörő ahhoz, hogy a közönség "repetázzon" belőle. Így most mi is az előző forduló egyfajta variációjával rukkolunk elő, amivel sokak számára némi előnyt is biztosíthatunk, hiszen - magad is könnyen beláthatod - ha múlt héten velünk tartottál, már könnyebb lesz a dolgod: tökéletesen ismered a stratégiát, mely győzelemre vezethet. Ennek ellenére nem tanácsoljuk, hogy magával ragadjon a túlzott magabiztosság hevülete: nincs kizárva, hogy a múltkori tapasztalatod ellenére is szolgál némi meglepetéssel a mostani forduló. Jelenlegi ábránkat erre a linkre kattintva tekintheted meg nagyobb méretben és felbontásban. A feladat tehát adott: meg tudod találni mindhárom almát a piros kismadarak sokaságában? Azt javasoljuk, hogy még akkor se próbáld meg rekordidő alatt, villámgyorsan megoldani a fejtörőt, ha az előző fordulóban is velünk tartottál. Próbálj meg higgadtan, taktikusan hozzáállni a problémához, figyelj az ösztöneidre, térképezd fel a teljes ábrát, és ha úgy érzed, sikerrel jártál, akkor már csak a szokásos "kötelesség" vár rád.

Lapozz tovább, máris mutatjuk a megoldást!

Oldalak

Video Ha ezt csinálja a mobilod, éppen most lopják az adataidat
Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time -:-
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • captions and subtitles off, selected
      Hirdetés
      Lifestyle
      Lifestyle
      Egyre több magyar dönt úgy, hogy külföldön vállal munkát. Ausztria helyett már sokan jóval messzebb lévő országokat is bevállalnak.
      Sztárok
      Harry herceg kezd egyre inkább magára maradni: azok után, hogy fivére, Vilmos herceg tudomást sem vesz róla, már apja, III. Károly király is fokról fokra kezd távolodni tőle.
      Home&Design
      A Dunn-Edwards festékmárka nevezte meg az évszázad színét, fennállásuk 100. évfordulója alkalmából.
      Lifestyle
      Cikkünkben megmutatjuk, melyik az a három csillagjegy, akire még ezen a tavasszal komoly változások várnak munkafronton.
      Sztárok
      Molnár Ferenc Caramel szerint ő és felesége, Szilágyi Szilvi példája az üdítő kivételek között van, de apaként egészen máshogy látja a nagyobb korkülönbséggel járó kapcsolatokat.
      Fashion&Beauty
      Javában dübörög a Coachella fesztivál, ahol idén sem maradtak el a káprázatos, merész öltözékek a sztárok jóvoltából.