Fashion&Beauty

Van egy dolog, amire a magyar nők rengeteget költenek

Te összeszámoltad már, mennyit adsz ki rá?

Gyanta és gyantacsík

Júliusban tetőzik a szőrtelenítő termékek és női borotvák eladása, amelyre tavaly június és idén május között több mint másfél milliárd forintot költöttek el a magyar nők, jellemzően drogériákban. A Nielsen piackutató kiskereskedelmi indexe szerint szőrtelenítő termékekre, így gyantára, gyantacsíkra és szőrtelenítő krémre 1,4 milliárd forint értékben költöttek a magyarok a vizsgált időszakban, 16 százalékkal többet, mint egy évvel korábban.

Még nincs vége, lapozz!

Oldalak

Video Nagy 2025-ös szerelmi horoszkóp
Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • captions and subtitles off, selected
      Hirdetés
      Fashion&Beauty
      Utazás
      Csapadékkal, barátságtalan, szeles idővel és az előzetes várakozásokat alulmúló napi csúcsokkal indul az év negyedik hónapja.
      Lifestyle
      A csillagok állása most különösen szerencsés lehet számodra! A Hold és a Vénusz egy ritka együttállása három csillagjegy életére is pozitív hatással lesz – nézd meg, te is köztük vagy-e!
      Lifestyle
      Elérkezett az idő! Három csillagjegy számára most minden adott ahhoz, hogy meghozza élete egyik fontos döntését. Vajon te is köztük vagy?
      Home&Design
      Ha szobanövényekről van szó, nem árt az óvatosság, kiváltképp ha cicát vagy kutyát tartasz otthon, az alább felsorolt mutatós szépségek miatt azonban nem kell aggódnod.
      Lifestyle
      Magyarországon újra óraátállítás volt vasárnap, ahol egy órát elvettek a hétvégénkből. A kormány döntött, hogy mi lesz ennek a sorsa, és a nyári, vagy a téli időszámításra állunk-e át.
      Sztárok
      A TV2 népszerű show-műsora, A Nagy Duett ismét izgalmas estével ajándékozta meg a nézőket.